کلمه عبور جدید برای کاربر ارسال نشده است ؟

لطفا باشماره تلفنی که در سامانه ثبت نام داشتید از طریق واتس اپ یک پیام با عنوان درخواست ارسال کلمه عبور جدید به شماره ی 09381406585 ارسال بفرمایید تا توسط واحد پشتیبانی برای شما ارسال گردد .

استرداد وجه به حساب مدیر ساختمان چقدر زمان می‌برد؟

موضوع به عملکرد و روش‌های بانک ارتباط دارد و طبق قراردادهای متداول بانکی جمهوری اسلامی ایران بستگی دارد و معمولا این اقدام ممکن است بین 24 ساعت الی 48 ساعت کاری انجام پذیرد.

آیا ساکنین ساختمان نیاز به ثبت نام در سرویس وب اسکان را دارند؟

خیر، مدیرساختمان پس از ثبت نام در وب اسکان و ثبت ساختمان مورد نظر، کد مربوط به ساختمان را دریافت می کند و ساکنین با در اختیار داشتن این کد می توانند به ساختمان وارد شده و اطلاعات مالی واحد خود را مشاهده نمایند.

آیا وب اسکان از اینترنت استفاده می کند؟

بله، وب اسکان نیاز دارد تا برای محاسبه شارژ مربوط به هر واحد و نیز به روزرسانی اطلاعات مالی مربوط به واحد ها از اینترنت استفاده نمایند.

چرا وب اسکان گاهی اطلاعات هویتی را از کاربر درخواست می کند؟

از آنجا که در وب اسکان نقل و انتقالات مالی انجام می شود، برای حفظ امنیت مالی کاربران و نیز برای جلوگیری از پول شویی، مدیران باید هویت خود را تایید نمایند.

چه ساختمان هایی می توانند از وب اسکان استفاده کنند؟

تمامی آپارتمان ها و ساختمان های مسکونی، تجاری و اداری، اجازه استفاده از وب اسکان را دارند و استفاده از وب اسکان در غیر این موارد ممنوع می باشد.

آیا وب اسکان برای کاربران امن است؟

تمامی اطلاعات ارسالی و دریافتی کاربران از سرور کدگذاری شده و به هیچ‌وجه امکان شنود اطلاعات وجود ندارد. بنابراین امنیت اطلاعات کاربران در وب اسکان همواره حفظ خواهد شد.

وب اسکان چیست؟

همه‌ی افرادی که آپارتمان‌نشینی را تجربه کردند به دغدغه‌ها و مشکلات مدیریت آشنا هستند، وب‌اسکان با تشکیل تیم کارشناسی تلاش نموده است تا این این دغدغه را مرتفع نماید، بر همین اساس نرم‌افزاری را مطابق فرهنگ و مقررات موجود برای استفاده مدیران ساختمان‌های مسکونی و مجتمع‌های تجاری و اداری تولید نموده است تا مدیران ساختمان بتوانند با استفاده از این نرم‌افزار و بدون نیاز به تخصص حسابداری: هزینه‌ها و شارژ ثابت ماهانه و دوره‌ای ساختمان را براساس روش‌های متنوع بین ساکنین یا مالکین تقسیم و ثبت کنند. نتایج محاسبات و میزان بدهی و بستانکاری هر واحد را از طریق داشبورد و دسترسی مجزا در اختیار مالکین و ساکنین آنها قرار دهند. پیام‌ها و صورت جلسات مدیریت را به صورت عمومی یا اختصاصی از طریق پنل به اطلاع ساکنین برسانند. گزارشات لازم و استاندارد مالی شامل بیلان، صورت بدهی واحدها، قبض تفکیکی بدهی هر واحد و مواردی از این دست را از نرم‌افزار دریافت نمایند. همچنین با بسیاری از دیگر امکانات پیش‌بینی شده در نرم‌افزار مدیریت ساختمان وب‌اسکان قادر خواهید بود ضمن تثبیت شفافیت در امور ساختمان، حس آرامش را برای مجموعه به ارمغان بیاورید.

چرا از وب اسکان استفاده می کنیم؟

وب اسکان به مدیر ساختمان و ساکنین این امکان را می دهد تا بتوانند بدون نیاز به حسابدار، هزینه های ساختمان خود را مدیریت کنند و راهی آسان برای محاسبه و پرداخت شارژ را در اختیار مدیر و ساکنین ساختمان قرار می دهد. وب اسکان به مدیرانی که علم مالی بالایی ندارند کمک می کند تا بتوانند هزینه های ساختمان را به راحتی مدیریت کنند و از طرفی به افراد متخصص در زمینه مالی کمک می کند تا بتوانند کار های حسابداری ساختمان را به شکلی راحت تر انجام دهند.

چطور می‌توانم مالکین وساکنین را عضو نمایم؟

برای این اقدام از طریق پنل مدیریت و چاپ دعوتنامه حاوی لینک اطلاعات ساختمان یا صدور پیامک دعوتنامه و باز ارسال آن برای ساکنین می‌توانید آنها را برای ثبت‌نام، دعوت نمائید، البته بعد از ثبت‌نام توسط ساکن به‌صورت موقت امکان مشاهده وضعیت واحد وجود ندارد و مدیر ساختمان می‌بایست، عضویت فرد را در قسمت ساکنین در انتظار تائید، فعال نماید.

ساختمان ما 30 واحد در 5 طبقه مسکونی می‌باشد، آیا باید از پلن غیر رایگان استفاده نمائیم؟

چنانچه در مجموعه‌ی شما از روش‌های درآمدزایی مثل اجاره‌ی محل یا گزارشات تخصصی حسابداری استفاده نمی‌شود و نیاز به ارائه خدمات مشاوره حسابداری و امثال آن مورد انتظار نمی‌باشد، پیشنهاد می‌کنیم از پلن رایگان برنزی که پاسخگوی عمده نیازهای مجتمع می‌باشد، استفاده نمائید.

تفاوت تعرفه پلن رایگان برنزی با سایر پلن‌های چیست؟

در سایر پلن‌ها، بابت خدمات مشاوره تلفنی حسابداری و درج اطلاعات پایه حسب نوع خدمات و مواردی مثل: ثبت درآمد اجاره، چک و گزارش های تخصصی حسابداری که در مجتمع‌های بزرگ تجاری و اداری متداول است پیش‌بینی شده است.

آیا می‌توان در مدت کوتاه اطلاعات ساختمان را به نرم‌افزار منتقل نمایم؟

بلی، پیشنهاد می‌کنیم فیلم آموزش سریع ثبت‌نام و استفاده از نرم‌افزار وب‌اسکان را که در صفحه اول سایت قرار دارد مشاهده نمائید و در صورت ابهام موضوع را با پشتیبانی آنلاین مطرح بفرمائید.

آیا می‌توان از پنل کاربری خودم به صورت همزمان برای ثبت و مدیریت چند ساختمان استفاده کرد؟

در حال حاضر امکان ثبت 3 ساختمان با استفاده از نرم‌افزار شارژ رایگان ساختمان وب‌اسکان وجود دارد، شما می‌توانید در صورت نیاز ایجاد ساختمان بیشتر با واحد پشتیبانی تماس گرفته و درخواست خود را مطرح نمائید.

آیا در صورت فراموشی رمز عبور و پاک شدن نرم‌افزار از روی گوشی اطلاعات ساختمان حذف می‌شود؟

خیر، این اطلاعات در سرورهای وب‌اسکان موجود می‌باشد و کاربر با استفاده از گزینه فراموشی رمز عبور و یا نصب مجدد اپلیکیشن و ورود به پنل به کلیه اطلاعات خود دسترسی خواهد داشت.

چطور سیستم پرداخت آنلاین نرم‌افزار فعال می گردد؟

مدیر ساختمان ابتدا می‌بایست از قسمت اطلاعات پایه و حساب بانک شماره شبا مورد نظر خود را طی درخواست مکتوب همراه با تصویر کارت ملی بارگذاری نماید، در ادامه چنانچه اطلاعات وارد شده صحیح باشد، ظرف مدت 72 ساعت کاری امکان پرداخت آنلاین در پنل فراهم می‌گردد.

آیا استفاده از وب اسکان رایگان می باشد؟

دانلود و نصب وب اسکان و برخی از قابلیت های این سرویس به صورت کالا رایگان در اختیار کاربران قرار می گرد اما در صورتی که مایل باشید از وب اسکان برای مدیریت ساختمان هایی که دارای واحد هایی بیش از حد مجاز هستند استفاده نمایید و به تمامی قابلیت های این سرویس دسترسی داشته باشید می بایست از طریق سایت وب اسکان، متناسب با نیازتان یکی از پکیج ها را خریداری نمایید.