زیباترین خانه جهان

  این بار وب اسکان  به سمت زیباترین خانه های جهان حرکت می کند. تعداد زیادی از آنها در سراسر سیاره ما وجود دارد ، اما کدام یک بهترین است؟ ما به شما پیشنهاد می کنیم به کشورهای مختلف و قاره های مختلف سفر کنید و زیباترین خانه های جهان را ببینید.

 

1 پالازو آنتیلا - بمبئی ، هند

این خانه برای خانواده میلیاردر آمبانی ساخته شده است که یکی از چهارمین افراد ثروتمند زمان ما است. اکنون می دانید چه کسی زیبا ترین خانه جهان را دارد ، حداقل یکی از آنها را می شناسید. در این کاخ 27 طبقه ، اتاقهای بی پایان و بیش از 600 خدمتکار وجود دارند. این خانه رویاها تقریباً 2 میلیارد دلار هزینه در بر داشته است. سالن های بدنسازی ، سالن های یوگا ، سالن های بدنسازی و سولاریوم در این خانه وجود دارد. این کاخ ، به نظر ما ، باشکوه است ، اما آیا قبول می کنید که در آن زندگی کنید؟

۲ کوجی جنوبی - سیدنی ، استرالیا

یکی از زیباترین خانه های جهان در سیدنی ، شهر مشهور اپرا واقع شده است. ما در مورد یک ویلا زیبا با وسعت تقریباً هزار متر مربع صحبت می کنیم. با وجود مجاورت آن با  دریا ، مجاور یک استخر بزرگ است. یک آشپزخانه ، پنج اتاق خواب و چندین اتاق نشیمن دارد. این پروژه به قدری بزرگ که این "اقامتگاه تابستانی" چندین سال در دست ساخت بود.

3. ورسای - فلوریدا ، ایالات متحده

این یکی از بزرگترین و زیباترین خانه های جهان است. بزرگترین خانه خصوصی ایالات متحده در سی کیلومتری شهر اورلاندو واقع شده است. این خانه متعلق به میلیاردر دیوید سیگل است. خانه دارای 30 اتاق شیک ، استخر و یک سالن بولینگ است که واقعاً با شکوه است. همچنین 23 حمام با جکوزی ، اتاق بازی کودکان ، با  سالن تئاتر کوچک ، سه استخر دیگر ، یک گاراژ که می تواند 20 ماشین ، دو زمین تنیس و یک زمین بیس بال را در خود جای دهد.

4. اقامتگاه مانالاپان - فلوریدا ، ایالت متحده

سفر ما از طریق خانه های رویایی در فلوریدا ادامه دارد ، در اینجا با خانه ای باشکوه دیگر روبرو هستیم. مساحت این ویلا در بیش از 2.5 هکتار زمین گسترده است ، خانه 14 اتاق خواب و 24 حمام دارد. هزینه حدود 125 میلیون دلار است ، یک گاراژ ، یک ساحل خصوصی  بی پایان و البته یک نوار ساحلی با نوشیدنی های ناب و کوکتل های عجیب و غریب . همه آنچه برای زندگی آرام نیاز دارید.

5. ایالت استاروود - آسپن ، کلرادو ، ایالات متحده آمریکا

وقت آن است که فلوریدا را ترک کنیم و به مرکز ایالات متحده برویم و در آنجا خانه دیگری را پیدا خواهیم کرد ، یک کاخ سلطنتی واقعی در میان زیباترین خانه های جهان. در کوه های کلرادو ، استخرها و اتاق های گرم  دارای چوب های گران قیمت و مبلمان ساخته شده از چرم سیاه و سفید. و سرانجام ، شومینه های سنگی که باعث ایجاد حالت عاشقانه به فضای خانه می شوند و آن را جذاب و کمی صمیمی می کنند. خانه ای که همه دوست دارند در آن سکونت کنند.

6. کلیفتون کیپ تاون ، آفریقای جنوبی

این خانه تحت نظر پروژه استودیوی ساوتا از آفریقای جنوبی ایجاد شده است ، این ویلا در پای کوه سر شیر واقع شده است. این یکی از شیک ترین خانه های دور دست  در جهان است. به دلیل موقعیت مکانی دورافتاده و وزش باد شدید ، ساخت و ساز برای چندین سال به تعویق افتاد. خانه در هر گوشه با شکوه است ، اما ویلا هنوز صاحبی ندارد.

7. یک پنت هاوس هاید پارک - لندن ، انگلستان

در منطقه هاید پارک  لندن ، یک مجموعه آپارتمان فوق العاده به آسمان می رسد. برای زندگی در ویلا باید تنها 290 میلیون دلار داشته باشید. این ایده آل برای کسانی است که می خواهند یک خانه لوکس روستایی داشته باشند اما نمی خواهند خود را از راحتی زندگی در مرکز یک شهر بزرگ محروم کنند.

  8. آپاون کورت - ویندلزام ، انگلستان

نه چندان دور از لندن ، در روستای ویندام در سری ، جنب قلعه ویندزور و خانه التون جان ، می توانیم یکی از گران ترین خانه های خصوصی انگلیس را پیدا کنیم. حدود 122 میلیون پوند هزینه در بر داشته ، این خانه رویایی از 103 اتاق ، 22 اتاق خواب و 5 استخر تشکیل شده است: یک سالن بزرگ سینما با 50 صندلی ، یک گاراژ که در آن می توانید تا 8 لیموزین و یک بالگرد پارک کنید. اگر همه اینها کافی نیست ، همچنین زمین های مختلف گلف ، تنیس ، اسکواش ، بولینگ و البته اصطبل وجود دارد. این انگلیس است!

9. ویلا لئوپولدا - ساحل عاج ، فرانسه

این خانه در سال 1902 در شهر پادشاه بلژیک ، لئوپولد دوم ساخته شد. این کاخ فرعونی در بیش از 80 هزار متر مربع در کنار رودخانه فرانسه واقع شده است. قیمت حدود 500 میلیون یورو است. بسیار ارزان است ، اما شما باید هزینه 50 باغبان را که از 1200 درخت زیتون مراقبت می کنند و تعداد بی پایان گیاهان و درختان دیگر از جمله پرتقال و لیمو را نیز پرداخت کنید . در مقایسه با سایر اقامتگاه ها ، این خانه تعداد کمتری اتاق دارد - فقط 11 اتاق خواب و 14 حمام.

10. خانه های آینه - بولزانو ، ایتالیا

سفر خود را با زیباترین خانه های جهان پایان می دهیم و در آخر برای آشنایی با خانه آینه به ایتالیا زیبا می رویم. این دو خانه لوکس که توسط معمار پیتر پیکلر ایجاد شده اند ، پوشیده از پانل های آینه ای هستند که منعکس کننده کوه های آلپ دولومیت تیرول جنوبی است. موقعیت خانه ها بهترین منظره را از منظره اطراف نشان می دهد. اینها الماس واقعی در میان زیباترین خانه های جهان هستند. این فقط یکی از مجموعه های زیباترین خانه های جهان است. هزاران خانه دیگر در سراسر جهان وجود دارد .

https://www.legit.ng/1157221-the-beautiful-house-world-top-10.html

 

امیدواریم این مطلب مورد توجه شما قرار گرفته باشد ، به پشتوانه همراهی شما مخاطبین محترم ، سامانه مدیریت و نرم افزار رایگان شارژ ساختمان وب اسکان تلاش خواهد کرد تا در ادامه نکات کاربردی پیرامون بهبود مسائل حوزه آپارتمان نشینی و مدیریت آپارتمان را منتشر نماید .

0 نظر

نظر دهید

captcha