نیاز به راهنمایی دارید؟
کارشناسان ما آماده پاسخ گویی به سوالات شما هستند
تماس با ما
راهی آسان برای حسابداری و مدیریت مالی ساختمان شماست.
وب اسکان به مدیر ساختمان و ساکنین این امکان را می دهد تا بتوانند بدون نیاز به حسابدار، هزینه های ساختمان خود را مدیریت کنند و راهی آسان برای محاسبه و پرداخت شارژ را در اختیار مدیر و ساکنین ساختمان قرار می دهد. وب اسکان به مدیرانی که علم مالی بالایی ندارند کمک می کند تا بتوانند هزینه های ساختمان را به راحتی مدیریت کنند و از طرفی به افراد متخصص در زمینه مالی کمک می کند تا بتوانند کار های حسابداری ساختمان را به شکلی راحت تر انجام دهند.
دانلود و نصب وب اسکان و برخی از قابلیت های این سرویس به صورت کالا رایگان در اختیار کاربران قرار می گرد اما در صورتی که مایل باشید از وب اسکان برای مدیریت ساختمان هایی که دارای واحد هایی بیش از حد مجاز هستند استفاده نمایید و به تمامی قابلیت های این سرویس دسترسی داشته باشید می بایست از طریق سایت وب اسکان، متناسب با نیازتان یکی از پکیج ها را خریداری نمایید.
خیر، مدیرساختمان پس از ثبت نام در وب اسکان و ثبت ساختمان مورد نظر، کد مربوط به ساختمان را دریافت می کند و ساکنین با در اختیار داشتن این کد می توانند به ساختمان وارد شده و اطلاعات مالی واحد خود را مشاهده نمایند.
بله، وب اسکان نیاز دارد تا برای محاسبه شارژ مربوط به هر واحد و نیز به روزرسانی اطلاعات مالی مربوط به واحد ها از اینترنت استفاده نمایند.
از آنجا که در وب اسکان نقل و انتقالات مالی انجام می شود، برای حفظ امنیت مالی کاربران و نیز برای جلوگیری از پول شویی، مدیران باید هویت خود را تایید نمایند.
تمامی آپارتمان ها و ساختمان های مسکونی، تجاری و اداری، اجازه استفاده از وب اسکان را دارند و استفاده از وب اسکان در غیر این موارد ممنوع می باشد.
تمامی اطلاعات ارسالی و دریافتی کاربران از سرور کدگذاری شده و به هیچ‌وجه امکان شنود اطلاعات وجود ندارد. بنابراین امنیت اطلاعات کاربران در وب اسکان همواره حفظ خواهد شد.
نیاز به راهنمایی دارید؟
کارشناسان ما آماده پاسخ گویی به سوالات شما هستند
تماس با ما