بهترین گیاهان برای بهار

 

آپارتمان خود را برای بهار آماده کنید. از تعویض پرده های سنگین ، هوا مطبوع تا تمیز کردن مکان زندگی خود ، می توانید بهار را احساس کنید. علاوه بر این ، ممکن است بخواهید برخی از تغییرات دکوراسیون را در نظر بگیرید. گیاهان گلدانی را به آپارتمان خود بیفزایید. علاوه بر این ، گیاهان می توانند به بهبود کیفیت هوا کمک کنند. با توجه به این نکته ، در اینجا بهترین گیاهان مانسب فضای آپارتمان برای بهار توسط وب اسکان ذکر شده است:

 

بنفشه

این گلهای بهاری با پنج گلبرگ و رنگ های پر جنب و جوش شناخته شده است - از بنفش تا نیلی رنگ آنها متفاوت است. علاوه بر این ، برخی گلبرگهای بنفش در مرکز رنگ زرد دارند ، سپس به یک رنگ بنفش عمیق می رسند ، یونانیان و رومیان باستان از بنفشه در ساخت داروهای گیاهی از جمله معجون عشق استفاده می کردند. در حقیقت یونانیان بنفشه ها را نمادی از باروری و عشق می دانستند.

می توانید از آن برای چیدمان آپارتمان خود استفاده کنید. بنفشه ها فقط به مقدار متوسط ​​آب احتیاج دارند ، اما به نور کامل خورشید کامل احتیاج دارند. به همین دلیل ، یک گلدان گل بنفشه را در نزدیکی یک پنجره یا منطقه ای از آپارتمان قرار دهید که خورشید زیاد به ان می تابد. علاوه بر این ، بنفشه ها می توانند تا شش هفته شکوفا شوند ، بنابراین بلافاصله انتظار گل را نداشته باشید مگر اینکه گیاهی را خریداری کنید که قبلاً شکوفا شده باشد.

بهترین گیاهان برای بهار

 

ادریسی

با توجه به ظاهر ضعیف آنها ، ادریسی بصورت توپ شکوفا می شوند. گل ها را می توانید در رنگ های مختلف ، از سفید تا صورتی تا آبی یا سبز پیدا کنید ، بنابراین گیاهی را انتخاب کنید که با سلیقه و دکور شما مطابقت داشته باشد.

ادریسی ، حتی هنگامی که در گلدان است ، می تواند رشد کند ، بنابراین مطمئن شوید که فضای کافی در آپارتمان خود دارید. آنها در گوشه ای از پذیرایی یا کنار مبل اتاق نشیمن زیبا به نظر می رسند. فقط از قرار دادن گلدان ادریسی بر روی قفسه خودداری کنید ، در غیر این صورت ، آنها به احتمال زیاد وارد سقف می شوند.

علاوه بر این ، ادریسی رایحه ای قوی دارد ، بنابراین می تواند مکان شما را بهاری کنند. همانطور که از نام آن پیداست ، هیدرنج ها به آب زیادی احتیاج دارند . علاوه بر این ، آنها به نور کامل خورشید نیاز ندارند. درعوض ، آنها را در محلی قرار دهید که کمی نور روزانه دریافت می کند ، اما همچنین سایه زیادی نیاز دارد.

بهترین گیاهان برای بهار

 

 ختمی

اگر در منطقه گرمسیر زندگی می کنیداز این گل استفاده کنید.  این شکوفه ها گلبرگهای منحصر به فردی دارند که از زرد تا صورتی تا سفید دیده می شوند ، هرچند می توانید آنها را به رنگ های آبی ، نارنجی و قرمز نیز پیدا کنید. رنگ و لعاب روی گلهای ختمی نیز به صورت نمادین است و زرد رنگ است.

وقتی گلها کاملا شکوفا شوند، گلهای گیاه ختمی به قطر 8 اینچ می رسند ، بنابراین فضای زیادی را به خود اختصاص می دهند. گلدان خود را در جایی قرار دهید که گیاه قادر به رشد و شکوفایی بسیاری در هوای آزاد باشد. با این حال ، اگر گلدان کوچک تری دارید ، گیاه می تواند روی یک میز قرار بگیرد.

در معرض نور خورشید ، گل ختمی بهتر رشد می کند. اگر آپارتمان شما سایه دار است ، شاید لازم باشد گیاه دیگری را انتخاب کنید. علاوه بر این ، اطمینان حاصل کنید که خاک همیشه مرطوب باشد.

بهترین گیاهان برای بهار

 

گل افرا

شکوفه های روی گل افرا به شکلی شبیه زنگ های رنگارنگ است که در گرمای بهار در حال زنگ هستند و می توانند زندگی را به آپارتمان شما منتقل کنند. گیاه می تواند ، تقریباً مانند یک درخت رشد کند ، بنابراین به یک گلدان بزرگ و مکانی نیاز دارید که فضای باز داشته باشد.

خوشبختانه ، گیاه نسبتاً باریک رشد می کند. اگر فضای زیادی در آپارتمان برای یک گیاه بلند ندارید ، فکر کنید که افرا را در گلدان حلق آویز قرار دهید و آن را از سقف یا یک قلاب محکم آویزان کنید. می توانید افرا شکوفه ای را به رنگ گلبرگ های نارنجی ، زرد ، صورتی یا قرمز دارد و رنگی گرم به شما ارائه می دهد ، انتخاب کنید . اگر شکوفه ها شروع به ریختن کنند ، مجبور می شوید با دقت بیشتری آب دهید. خاک باید حتی رطوبت داشته باشد. علاوه بر این ، گیاه را در نزدیکی یک پنجره یا درب شیشه ای نگهداری کنید.

بهترین گیاهان برای بهار

 

لیلی صلح

بسیاری از گیاهان ذکر شده تاکنون به فضا و نور خورشید احتیاج دارند ، و اما نیلوفر صلح مراقبت از آن در آپارتمان کمی ساده تر است. در صورت قرار دادن گلدان بزرگ ، گیاه می تواند تا 6 فوت بلند باشد. همچنین مطمئن شوید که نیلوفر شما در نور کم و فضای روشن است.

نیلوفرهای صلح به دلیل داشتن گلهای قاشقی مانند سفید و برگهای سبز پر رنگ معروف هستند. در حالی که نیلوفرهای صلح یک گیاه تابستانی هستند ، می توانید در فصل بهار کشت خود را شروع کنید تا مطمئن شوید که فصل بعد  شکوفا خواهد شد.

این گل ها از بهترین گیاهان برای آپارتمان  تازه ، روشن و زیبا هستند.

 

https://www.apartmentguide.com/blog/best-indoor-plants-spring/

 

امیدواریم این مطلب مورد توجه شما قرار گرفته باشد ، به پشتوانه همراهی شما مخاطبین محترم ، سامانه مدیریت و نرم افزار رایگان شارژ ساختمان وب اسکان تلاش خواهد کرد تا در ادامه نکات کاربردی پیرامون بهبود مسائل حوزه آپارتمان نشینی و مدیریت آپارتمان را منتشر نماید.

0 نظر

نظر دهید

captcha