چگونه از شر بوی بنزین در کف گاراژ خلاص شویم

هنگامی که  مخزن بنزین ماشین پر است یا هنگامی که روی وسیله نقلیه خود کار می کنید ریختن بنزین کف پارکینگ ممکن است سبب انتشار بو شود. بوی بنزین اگر تبخیر نشود و درب پارکینگ بسته باشد  می تواند مدت طولانی بماند. وب اسکان چند راه مختلف برای از بین بردن بوی بنزین در کف پارکینگ را به شما معرفی می کند .

 

پودر جاذب را روی هر منطقه ای که هنوز مرطوب است بریزید. اجازه دهید یک یا دو ساعت بماند و سپس آن را درون زباله جارو کنید.

 

اگر پودر جاذب این کار را انجام نداد ، از خمیر جوش شیرین استفاده کنید. جوش شیرین را به اندازه کافی درون سطل بریزید  و به اندازه کافی آب گرم به آن اضافه کنید تا خمیر شود. خمیر را روی منطقه پخش کنید و بگذارید خشک شود. جوش شیرین یک ماده خنثی کننده بو است و پس از خشک شدن می توانید آن را درون زباله جارو کنید.

 

مواد شوینده را کف پارکینگ بریزید. از مواد شوینده ای استفاده کنید که به طور خاص برای از بین بردن چربی طراحی شده باشد. محل را با فرچه و آب گرم بشویید و سپس با یک پارچه تمیز و مرطوب محل را پاک کنید

 

مطابق دستورالعمل یک ماده ضدعفونی کننده با رایحه کاج را با آب گرم در یک سطل ریخته و بر روی ناحیه بدبو بریزید. ناحیه را با برس تمیز کنید و سپس با یک پارچه تمیز و مرطوب محل را پاک کنید. این نوع پاک کننده ها در از بین بردن بو بسیار موثر هستند ، اما باید مدتی رایحه قوی کاج را تحمل کنید.

https://www.hunker.com/13415932/how-to-get-rid-of-gasoline-odor-on-garage-floor

0 نظر

نظر دهید

captcha