چگونه خانه یا آپارتمان خود را سریع و مؤثر تمیز کنید

 

یک کیسه زباله بگیرید ، هر چه بزرگتر بهتر .در کل خانه خود بچرخید و آشغال ها را بردارید و در کیسه بریزید. از جمله  قوطی های کوچک در حمام و اتاق خواب. وقتی کار تمام شد ، کیسه را در سطل  بزرگ در آشپزخانه خالی کنید. بار دیگر بچرخید و تمام لباس های کثیف را بردارید. حوله های کثیف را در حمام  فراموش نکنید. آنها را به ماشین لباسشویی بیندازید. زمان مناسب برای انجام لباسشویی در هنگام تمیز کردن خانه است. ظروف کثیف را جمع کنید. به آشپزخانه ببرید و ظروف را بشویید. در صورت امکان بشویید ، خشک کنید و سر جایشان بگذارید. حالا وقت  گردگیری است. دو پارچه بگیرید. یکی برای لوازم چوبی و دیگری برای سطوح دیگر. همه جا را گردگیری کنید. انجام این کار قبل از جارو کردن بسیار مهم است.

سطوح آشپزخانه و حمام را تمیز کنید. روی کابینت ها، مایکروویو ، اجاق گاز ، سینک ، وان و توالت. از پاک کننده "چند منظوره" استفاده کنید. جارو برقی را بردارید و همه جا را جارو بکشید.

 و در نهایت وسایل را سر جای خود بگذارید  .

 

 امیدواریم این مطلب مورد توجه شما قرار گرفته باشد ، به پشتوانه همراهی شما مخاطبین محترم ، سامانه مدیریت و نرم افزار رایگان شارژ ساختمان وب اسکان تلاش خواهد کرد تا در ادامه نکات کاربردی پیرامون بهبود مسائل حوزه آپارتمان نشینی و مدیریت آپارتمان را منتشر نماید .

0 نظر

نظر دهید

captcha