روش تهیه شامپو فرش خانگی

برای تهیه یک شامپو فرش خانگی از مواد طبیعی قابل دسترس در منزل استفاده می کنیم و با مخلوط کردن آن ها به ترکیب دلخواه خواهیم رسید .

یک لیوان آب را به عنوان رقیق کننده و حلال در نظر می گیریم تا بقیه مواد را داخل آن ریخته و با هم ترکیب نماییم . حال سه قاشق  مایع ظرفشویی به آن اضافه می کنیم.  سپس یک قاشق سرکه سفید داخل آن می ریزیم. همانطور که می دانید سرکه سفید تاثیرات بسیار زیادی در فرآیند نظافت بر جای می گذارد .

خصوصیاتی مثل ؛ چربی زدایی ، بو زدایی و رفع لکه های مختلف ، باعث می گردد اهمیت استفاده از آن را در یک شامپو فرش خانگی دوچندان گردد .

در آخر هم بهتر است مقدار بسیار کمی وایتکس به محلول اضافه می کینم (در حد چند قطره) و آن را هم می زنیم تا تمام مواد باهم ترکیب شوند . اضافه کردن بیشتر وایتکس ممکن است به فرش یا موکت آسیب برساند ،

حال یک شامپو فرش خانگی ، ساخته شده از مواد مصرفی داخل منزل درست کرده ایم .  محلول به دست آمده را داخل آبپاشی کوچک ریخته و در زمانی که لک بر روی فرش ایجاد می شود ، به سرعت آن را روی نقطه مورد نظر اسپری کرده و با استفاده از یک دستمال نخی ، محل مورد نظر را به خوبی پاک می کنیم .

امیدواریم این مطلب مورد توجه شما قرار گرفته باشد ، به پشتوانه همراهی شما مخاطبین محترم ، سامانه مدیریت و نرم افزار رایگان شارژ ساختمان وب اسکان تلاش خواهد کرد تا در ادامه نکات کاربردی پیرامون بهبود مسائل حوزه آپارتمان نشینی و مدیریت آپارتمان را منتشر نماید .

 

0 نظر

نظر دهید

captcha