اولین لیست لوازم ضروری آپارتمان برای زوج های جوان

نقل مکان کردن به تنهایی می تواند طاقت فرسا باشد. از انتخاب محله مناسب گرفته تا یافتن رنگ مناسب برای اتاق نشیمن ، هزار تصمیم برای تصمیم گیری وجود دارد . از این راهنما برای یافتن آنچه برای ساختن خانه جدید خود نیاز دارید استفاده کنید.

 

 

اگر مراقب نباشید ، مجهز بودن به یک آشپزخانه آپارتمانی می تواند به جلوگیری از هزینه های بیهوده منجر شود. ممکن است وسایلی که فکر می کنید کاملاً به آنها احتیاج دارید در یک کشو پرت شوند و بعد از یکی دو بار دیگر هرگز استفاده نشوند. با فرض اینکه آپارتمان اول زوجین دارای یک آشپزخانه نسبتاً کوچک است ، یافتن وسایل مفید ضروری است .

ملزومات آشپزخانه

قابلمه و تابه: ماهیتابه کوچک ، ماهیتابه متوسط ​​، قابلمه کوچک ، قابلمه بزرگ ،

فر پخت و پز: ظرف ژله  ، ظرف پخت شیشه ای

ظرف چهار یا هشت نفره

لیوان: چهار لیوان کوچک و چهار لیوان بزرگ

لیوان شراب خوری

لیوان قهوه

اجاق توستر

چاقوها: یک چاقوی بزرگ دندانه دار ، یک چاقوی بزرگ لبه دار (برای شروع)

قاشق و فنجان اندازه گیری

حوله های ظرف و دستمال ها

شوینده ها

هنگام شروع خویشتنداری کنید - بعداً همیشه می توانید بیشتر خرید کنید.

 

اگر خرید تخت در لیست مواردی است که می توانید برای اولین آپارتمان تهیه کنید ، این یکی از مواردی است که نباید آن را فراموش کنید. یک تشک با کیفیت لازم نیست بسیار گران باشد ، اما تهیه یک مدل کاملاً جدید نسبت به خرید یک تشک دست دوم ترجیح دارد. در وسایل دیگر صرفه جویی کرده و بهترین تشک ممکن را تهیه کنید.

سایر موارد مورد نیاز اتاق خواب

 کمد: جعبه ، آویز ، جا کفشی

لامپها

ملحفه: برای شروع دو ست بخرید ، بنابراین در حالی که یک ملحفه شسته می شود ، یک ست تمیز داشته باشید.

بالش: روکش بالش را فراموش نکنید ، زیرا باعث افزایش عمر بالش می شود.

محل نگهداری زیر تخت: برای وسایل بزرگ مانند پتو ، ملحفه اضافی و حوله مفید

 

 با نظم و سازماندهی و بیش از همه تمیز کردن ، حمام و دستشویی را  مناسب سازید

 

برای حمام خود چه چیزی تهیه کنید

نگهدارنده یا کیف مسواک

فنجان آب

حوله (برای شروع دو ست بخرید)

پادری حمام: راهی عالی برای افزودن رنگ سرگرم کننده به سرویس بهداشتی

مبلمان ضروری

مبل: به دو روش می توانید با اولین مبل خود همراه شوید. روش ارزان قیمت وجود دارد ، که ، با توجه به اینکه بیشتر زوج های جوان مرتب وسایلشان را بهتر می کنند، فکر بدی نیست. مبل چیزی است که ارزش سرمایه گذاری در آن را دارد ، اما به شرطی که آماده این کار باشید.

مکانی برای غذا خوردن: ممکن است شما تمایل یا فضای لازم برای میز ناهار خوری سنتی را نداشته باشید ، اما اگر فردی هستید که دوست دارید غذا بخورید و تلویزیون تماشا کنید ، یک میز قهوه محکم تهیه کنید. از میزهای شیشه ای خودداری کنید ، زیرا تمیز کردن آنها سخت است. اگر پیشخوانی دارید که می توانید در آن غذا بخورید ، چند صندلی بار بگیرید.

آثار هنری: لازم نیست زیاد هزینه کنید. فقط چند قطعه بوم قاب شده این کار را انجام می دهد. عکس های شخصی را در اتاق خواب خود نگه دارید و با تمرکز بر هنری که دوست دارید ، اتاق نشیمن را زیباتر کنید.

نورپردازی: هرچه نور بیشتر باشد بهتر است. برای کارها - لامپ های میز - و برای روشنایی کلی ، مانند لامپ های ایستاده ، چراغ های بالای سر ، روشنایی داشته باشید. قبل از نصب هر چیزی روی سقف یا دیوارها ، با صاحبخانه خود مشورت کنید.

 

پرده ها: آپارتمان شما ممکن است دارای پرده های اساسی باشد ، اما افزودن پرده می تواند فضا را گرم کرده و رنگ مورد نیاز بژ یا خاکستری پایه آپارتمان را به آن اضافه کند. لازم نیست پرده گران یا فانتزی باشند

امیدواریم این مطلب مورد توجه شما قرار گرفته باشد ، به پشتوانه همراهی شما مخاطبین محترم ، سامانه مدیریت و نرم افزار رایگان شارژ ساختمان وب اسکان تلاش خواهد کرد تا در ادامه نکات کاربردی پیرامون بهبود مسائل حوزه آپارتمان نشینی و مدیریت آپارتمان را منتشر نماید .

0 نظر

نظر دهید

captcha