چند روش نگهداری و سازماندهی جواهرات و بدلیجات 

 

اگر گردنبندهای شما بهم گره خورده یا مدام پشت گوشواره خود را گم می کنید، احتمالاً به سیستم سازماندهی و نگهداری بدلیجات و جواهرات احتیاج دارید. وقت آن است که جواهرات خود را به روشی منظم نگهداری کنید. حتی راه حل های زیادی برای نگهداری جواهرات  و بدلیجات وجود دارد که به شما امکان می دهد زیباترین لوازم جانبی خود را به عنوان دکور در یک اتاق و در صورت عدم استفاده از آنها به نمایش بگذارید.

در اینجا هشت ایده برای نگهداری جواهرات و بدلیجات برای مرتب نگه داشتن بدلی های شما بیان شده است

 

خلاقانه به نمایش بگذارید

یک ظرف گرد یک مورد عالی برای تزئین است که به عنوان مکان مناسب برای نگهداری حلقه های شما عمل می کند.  این نگهدارنده حلقه و کاکتوس زیبا یک روش ایده آل برای نگه داشتن بسیاری از بدلیجات است.

 

 

بدلی ها را از قلاب و زنجیر آویزان کنید

اگر بدلیجاتی بلند دارید از آویز یا زنجیر استفاده کنید .به سادگی یک یا چند نوار چوب نازک را به دیوار پیچ کنید و سپس چندین قلاب کوچک چوبی وصل کنید گردنبند و دستبند را به آن آویزان کنید. برای گوشواره ها ، یک زنجیر ضخیم به دیوار میخ کنید و گوشواره های خود را از طریق آن قلاب کنید.

 

 

شما می توانید یک نمایشگر جواهرات چوبی آماده تهیه کنید یا به راحتی از یک تکه چوب آن را بسازید. در صورت لزوم به سادگی درختان چوب را به اندازه ای متناسب با فضای خود ببرید. سپس ، قلاب های کوچک را در امتداد آن پیچ کنید که می توانید جواهرات خود را از آن آویزان کنید. و در آخر ، مقداری طناب یا ریسمان به انتهای آن اضافه کنید تا آن را به دیوار آویزان کنید.

 

 

یک نمایشگر جواهرات با لوله های صنعتی بسازید

لوله ها مورد بسیار خوبی هستند که می توان از آنها یک سازمان دهنده جواهرات به سبک صنعتی درست کرد. و محکم بودن آنها را به ویژه برای آویز گردنبندهای تیز و دستبندها  ایده آل می کند. بعلاوه ، لوله ها نسبتاً ارزان قیمت هستند و در اندازه ها و انواع مختلفی وجود دارند ، بنابراین شما مجبور خواهید بود چیزی متناسب با نیازهای خود پیدا کنید.

 

 

جعبه حلقه ای چوبی

آیا می خواهید به سرعت و به راحتی کمی زیبایی به خانه خود اضافه کنید؟ جعبه های کوچک بسیار مفید هستند . از این جعبه ها برای نگداری بدلیجات استفاده کنید. کف جعبه را با پارچه نمدی بپوشانید .

 

 

 

یک نگهدارنده جواهرات چوبی ساده بسازید

 

در این نمایشگر جواهرات تمیز و مدرن فقط از یک  نمای چوبی و رولپلاک برنجی استفاده شده است. به نظر می رسد یک محصول گران قیمت است ، اما ساخت آن بسیار آسان و ارزان است. رولپلاک را به سادگی به چوب بچسبانید

از مخروط های حلقه ای ساده و مدرن استفاده کنید

سه مخروط حلقه سیمانی با حلقه

اگر حلقه های خود را به طور موقت در اطراف خانه دارید - مانند هنگام شستن ظرف ها یا دوش گرفتن - داشتن مخروط های حلقه ای کوچک  می تواند مفید باشد. یک مخروط حلقه ای به سادگی یک مخروط مستقل است که از ماده ای به انتخاب شما با نوکی به اندازه کافی باریک ساخته شده است که بتواند حلقه را نگه دارد

 

 

یک ظرف را به یک جای جواهر تغییر دهید.

برای جواهراتی که اغلب استفاده می کنید ، یک ظرف جواهرات طبقه ای می تواند به عنوان یک نمایشگر زیبا گزینه خوبی باشد.

https://www.thespruce.com/ways-to-organize-and-display-your-jewelry-4147439

 

 

امیدواریم این مطلب مورد توجه شما قرار گرفته باشد ، به پشتوانه همراهی شما مخاطبین محترم ، سامانه مدیریت و نرم افزار رایگان شارژ ساختمان وب اسکان تلاش خواهد کرد تا در ادامه نکات کاربردی پیرامون بهبود مسائل حوزه آپارتمان نشینی و مدیریت آپارتمان را منتشر نماید .

 

.

0 نظر

نظر دهید

captcha