اضافه کردن نمک به مواد شوینده لباسشویی

 

اگر چه تمام کارخانه های مواد شوینده لباس ادعا می کند محصول آن باعث تداوم رنگ لباس ها می شود و  رنگ لباس حفظ می شود مطابق گفته وبلاگ آپارتمان درمانی وب اسکان، ساده ترین ترفند اضافه کردن یک قاشق غذاخوری نمک به ماشین لباسشویی هنگام شستشو است .

فرض  بر این است که کلرید موجود در نمک با آب بندی رنگ در شستشوی های مکرر به حفظ رنگ  لباس کمک می کند. ما قبلاً شاهد قدرت نمک برای از بین بردن لکه های خون بودیم ، اما معلوم شد که نمک  محافظ عالی لباس نیز است. اگر چند لباس  مارک دار دارید که می خواهید از آنها بخوبی محافظت کنید ، استفاده از نمک را برای جلوگیری از حفظ رنگ در اولین شستشو توصیه می شود .

اضافه کردن نمک به مواد شوینده لباسشویی

https://www.lifehacker.com.au/2011/11/add-salt-to-your-laundry-for-vibrant-colours/

 

استفاده از سرکه در ماشین ظرفشویی

شما می توانید یک فنجان سرکه را در ماشین ظرفشویی خود بریزید. این بدین دلیل  آن است که سرکه سفید از تمیز کننده های  خانگی است. اگر  کسی متعهد به تمیز کردن با مواد ارگانیک است ، یا به دنبال راه حلی است ارزانتر است ، سرکه پاسخ کار او است. از شستشوی پنجره  گرفته تا ضد عفونی کردن سینک و از بین بردن بوی زباله های ،می توان روی سرکه حساب کرد. در اینجا دلیل دیگری برای دوست داشتن سرکه  (و نگه داشتن آن در زیر سینک آشپزخانه) توسط وب اسکان توضیح داده می شود.

 

از سرکه سفید به عنوان ماده شستشو در ماشین ظرفشویی به خصوص برای مقابله با آب سخت می توان استفاده کرد.استفاده از ظروفی که تمیز هستند و لکه های آب بر روی آنها باقی مانده و توجیه برای مهمانان که ظرفها تمیزند و این تنها لکه های آب است کار سختی است .سرکه را درون یک ظرف ایمن ماشین ظرفشویی بر روی قفسه بالای ماشین ظرفشویی خود قرار دهید.

 

یک نکته دیگر:

شما همچنین می توانید سرکه سفید را برای تمیز کردن خود ماشین ظرفشویی مورد استفاده قرار دهید. این روند سریع و ساده است و شامل هیچ گونه تمیز کاری از طرف شما  نیست. پس از تمیز کردن ظرفشویی  برای از بین بردن هر نوع خمیر گرفته شده در آن ، یک چرخه را با آبکشی سرکه انجام دهید: یک فنجان سرکه سفید را روی رک بالای ماشین ظرفشویی قرار دهید و ماشین ظرفشویی خود را روی یک چرخه آب گرم قرار دهید. با این کار ، هرگونه گریس یا دانه ای که به دستگاه شما چسبیده است را تمیز می کند و همچنین  از بوی بد جلوگیری می کند.

اضافه کردن نمک به مواد شوینده لباسشویی

https://www.apartmenttherapy.com/vinegar-in-dishwasher-with-dishes-rinse-aid-261272

 

 امیدواریم این مطلب مورد توجه شما قرار گرفته باشد ، به پشتوانه همراهی شما مخاطبین محترم ، سامانه مدیریت و نرم افزار رایگان شارژ ساختمان وب اسکان تلاش خواهد کرد تا در ادامه نکات کاربردی پیرامون بهبود مسائل حوزه آپارتمان نشینی و مدیریت آپارتمان را منتشر نماید .

1 نظر

  1. avatar
    عباسی
    08 مهر 1399

    تشکر ، جالب بود

نظر دهید

captcha