انتخاب سرویس کار آسانسور

 

تصویر کنید آسانسور شما خراب شده است و ارائه دهنده خدمات آسانسور شما حاضر نیست. همسایگان مجبور می شوند از پله ها تردد کنند و شما نمی توانید با تکنسین آسانسور در تماس باشید. شما هیچ زمان بندی برای تعمیر آسانسور ندارید - آیا امروز بعد از ظهر خواهد بود؟ یا هفته آینده؟

اجازه ندهید این اتفاق برای شما رخ دهد. قبل از انتخاب ارائه دهنده خدمات آسانسور ، اطمینان حاصل کنید که آنها قابل اعتماد هستند - تیمی از متخصصین که حتی در شرایط تحت فشار بالا نیز می توانید به آنها وابسته باشید. در اینجا وب اسکان پنج نکته اصلی را که باید هنگام جستجوی یک شرکت خدمات آسانسور به دنبال آن باشید  گوشزد می کند، برای اطمینان از اینکه - شما موردی را انتخاب کنید که بهترین تجربه را در طول هر تعامل به شما ارائه دهد:

1. کیفیت خدمات :

  سؤال بپرسید ، به منابع مراجعه کنید و کیفیت کیفیت ارائه دهنده  سرویس را ارزیابی کنید:

حرفه ای بودن: شما باید از شرکت خدمات آسانسور خود بالاترین سطح حرفه ای را انتظار داشته باشید. این بدان معناست که هر تعامل ، چه به صورت مکتوب ، از طریق تلفن و چه به صورت حضوری ، باید این احساس را به شما نشان دهد که ظاهراً خدمات درجه یک دریافت کرده اید.

مستندات: یک نشانگر واضح از کیفیت ، سطح و استاندارد ارتباط با شرکت است. ارائه دهنده خدمات آسانسور شما باید به طور صحیح هر تعامل مشتری را ثبت کند و جزئیات خاصی را در مورد واحد آسانسور شما درج کند. این بهترین روش برای اطمینان از این است که دفعه بعد که با شما تماس می گیرند ، درک کاملی از نیازهای خاص شما دارند.

شایستگی: تکنسین های آسانسور نه تنها باید به صورت تخصصی از آسانسور شما مراقبت و نگهداری کنند ، بلکه باید بتوانند مشاوره ای صالح در مورد آسانسور ارائه دهند و به عنوان منبعی برای سوالات مشتری ، توصیه ها و منابع استفاده کنند. اگر به نظر می رسد ارائه دهنده خدمات به شما از تماس با شما اجتناب می کند ، این نشانه ی خوبی است که شاید سطح کیفیت مورد نظر و انتظار شما وجود نداشته باشد.

2. ارتباطات

آسانسورها ماشینهای پیچیده و فنی هستند و شما به یک دلیل متخصص نیاز دارید ،  مهم است که دانش کافی را در مورد آنچه در ساختمان شما کار می کند داشته باشد. و اطلاعاتی را در اختیار شما قرار  دهد  تا درک بیشتری داشته باشید.

ارزیابی آسانسورکار:

به موقع و آن تایم: گاهی اوقات ، تماس های سرویس آسانسور شرایط اضطراری هستند ، بنابراین باید اطمینان داشته باشید که شرکت خدمات شما در یک زمان معقول پاسخ می دهد. اگر احساس  رها کردن کار را از جانب او  دارید ، بعید به نظر می رسد در مورد تعامل بعدی با شرکت خدمات آسانسور قرار بگیرید.

دقیق بودن: ارتباط دقیق و کامل بهترین راه برای اطمینان از اتحاد بین شما و ارائه دهنده خدمات است. چه در پاسخ به تماس تلفنی یا انجام تعمیر و نگهداری برنامه ریزی ، ارائه دهنده خدمات آسانسور شما باید یافته های آنها را با شما در میان بگذارد تا شما درک کاملی از آسانسور و نیازهای سرویس داشته باشید ، و بتوانید تصمیمات آگاهانه ای بگیرید. شما باید احساس کنید که شرکت خدمات آسانسور شما در حال کار با شماست تا عملکرد آسانسور را به درستی انجام شود و با پیشگیری از نقص کار عمل کند.

 

3. بهره وری

ارزیابی ارائه دهنده:سنجش کارآیی می تواند دشوار باشد. ارائه دهنده خدمات شما باید بتواند سیستم ها و فرآیندهای خود را تشریح کند و چگونگی ایجاد کارآیی در کار خود را مرور کند. وقتی سؤال ارائه دهنده بالقوه خود را مطرح کنید ، سؤالهای سخت بپرسید.

اولویت بندی: این امر می تواند به عنوان یک مشتری این احساس را القا کند که موضوع شما برای شرکت خدمات آسانسور اولویت ندارد. شما هرگز نباید احساس کنید که مسئله شما در الویت نیست. به دنبال ارائه دهنده خدماتی باشید که در پاسخ به سؤالات شما یا برنامه ریزی خدمات خود ، احساس فوریت و منطقی از خود نشان دهد.

اقدامات پیشگیرانه: یک شرکت خدمات آسانسور در اسرع وقت ممکن است به سؤالات ، نگرانی ها یا فراخوان های شما واکنش نشان دهد  ، اما بهره وری واقعی فراتر از آن است. ارائه دهنده خدمات آسانسور شما می تواند در مورد برنامه های نگهداری پیشگیرانه بحث کند ، که اغلب به کاهش تعداد توقف ها و قطع سرویس ها کمک می کند. علاوه بر این ، تعمیر و نگهداری برنامه ریزی شده می تواند در  ساعات خارج از اوج انجام شود. در مواقع اضطراری ، تکنسین های آسانسور هنگام ورود باید به وضوح ارتباط برقرار کنند و پس از ارزیابی موضوع ، تخمینی را برای تعیین مدت زمان انجام تعمیر و میزان هزینه آن ارائه دهند.

 

4. تعهد به ایمنی

باز هم ، شما یک متخصص آسانسور را به یک دلیل استخدام می کنید: آنها به طور کامل خدمات آسانسور - از جمله اقدامات احتیاطی و پیشگیرانه را انجام دهند. یک شرکت بزرگ سرویس آسانسور وقت خواهد گذاشت تا اقدامات ایمنی را به درستی بررسی کند

https://abcoelevator.com/introduction-to-elevators/does-your-elevator-service-company-offer-these-5-things/

 

 امیدواریم این مطلب مورد توجه شما قرار گرفته باشد ، به پشتوانه همراهی شما مخاطبین محترم ، سامانه مدیریت و نرم افزار رایگان شارژ ساختمان وب اسکان تلاش خواهد کرد تا در ادامه نکات کاربردی پیرامون بهبود مسائل حوزه آپارتمان نشینی و مدیریت آپارتمان را منتشر نماید .

0 نظر

نظر دهید

captcha