10 گیاه برتر برای ساکنان آپارتمان

 

مجموعه وب اسکان با توجه به چالش نبود محیط سبز و شاد در بافت آپارتمانی شهرهای بزرگ قصد کمک به حل چالش را دارد .

از تصفیه هوا گرفته تا ایجاد آپارتمان زیباتر و  زنده تر ، دلایل زیادی برای ترکیب گیاهان در دکوراسیون منزل شما وجود دارد. با این حال ، برای بسیاری از ما ، زنده نگه داشتن این نمونه های گرانبها می تواند یک چالش باشد - به ویژه هنگامی که فضا و نور خورشید محدود است. ما این لیست از گیاهان خاص و بسیار پایدار را برای ساکنین آپارتمان تهیه کرده ایم.

1-پوتوس

این برگ سبز رنگ برای افزودن  سرسبزی به آپارتمان شما ایده آل است. آنها برای سبد آویز یا به عنوان یک گیاه بالارونده مناسب هستند. به علاوه ویژگی تصفیه آنها باعث می شود سمومی مانند فرمالدئید که اغلب در لوازم خانگی خانگی مانند فرش و قالیچه منطقه یافت می شوند ، جذب و نوار شوند. آنها می توانند در انواع نور زنده بمانند ، اما توجه داشته باشید که نور کم ممکن است رنگ رگ را کاهش دهد.

10 گیاه برتر برای ساکنان آپارتمان

 

2. گیاه  گل مار

گیاهان گل مار برخی از مقاوم ترین  گیاهان هستند. آنها می توانند هفته ها بدون اینکه شکل و ظاهر خود را از دست بدهند مقاومت کنند. گیاهان گل مار می توانند در محیط هایی با نور و آب بسیار کم رشد کنند. فواید اضافه شده شامل توانایی آنها برای کمک به تصفیه هوا با از بین بردن سمومی مانند فرمالدئید و بنزن است.

10 گیاه برتر برای ساکنان آپارتمان

 

3- زاموفیلیا

گیاهان زاموفیلیا بومی زنگبار ، کشوری که در شرق آفریقا واقع شده است و برخی از آنها به عنوان "گیاه خانگی آینده" نامیده می شوند.  فقط باید سه بار در ماه آب شود و بندرت. آفات را جذب می کند.

10 گیاه برتر برای ساکنان آپارتمان

 

4. گیاه آهن

گیاهان آهن دارای برگ سبز تیره هستند و می توانند زیبایی را به هر گوشه ای تاریک اضافه کنند. آنها همچنین به نور کم گرایش دارند و با آب بسیار کم و خاک ضعیف می توانند زنده بمانند.

10 گیاه برتر برای ساکنان آپارتمان

 

5. کاکتوس

اگر تنوع چیزی است که به دنبال آن هستید ، ممکن است بخواهید مقداری از بودجه آپارتمان خود را برای خرید کاکتوس ها سرمایه گذاری کنید. کاکتوس ها در انواع اشکال و اندازه های عجیب و شگفت انگیز موجود هستند. مراقبت از گیاهان آسان برای گیاهان می توانند در بیابان زنده بمانند .

10 گیاه برتر برای ساکنان آپارتمان

 

6. گیاهان ساکولنت

چه کسی عاشق یک ساکولنت نیست؟ در طول چند سال گذشته ، ما شاهد رونق در محبوبیت این گیاه هستیم که احتمالاً می توان به ظاهر خوب آنها و عدم هیاهو MO آنها (تقریباً غیر قابل خراب بودن) نسبت داد. تنها چیزی که برای ادامه این گیاه ها لازم دارید کمی نور خورشید و یکبار آب در هر ماه است.

10 گیاه برتر برای ساکنان آپارتمان

 

7. گیاه عنکبوتی

گیاهان عنکبوتی در رده کم نور قرار می گیرند ،. گیاهان عنکبوتی هنگامی که ریشه هایشان پر است ، به خوبی عمل می کنند.

 

 

8. بامبو

بامبو فقط برای زنده ماندن به آب و سایه احتیاج دارد و علاوه بر ظاهر خوب ، بامبو نیز به معنای ایجاد یک محیط زندگی مثبت است

10 گیاه برتر برای ساکنان آپارتمان

 

 

9. درخت فیکوس

اگر به اندازه کافی خوش شانس هستید که می توانید یک درخت کامل داشته باشید ، پس فیکوس بگیرید. همچنین به عنوان انجیر گلی شناخته می شود ، این گیاه جذاب و کم مصرف ، برای واحه داخلی شما مناسب است. با این حال ، بافت تنه به طور طبیعی رخ نمی دهد. هنگامی که گیاه جوان است ، می توان تنه های متعدد آن را با هم بافت تا برای به یک نوار دائمی تبدیل شود. با اینکه فیکوس یک گیاه داخلی بسیار متداول است ، اما در خارج از منزل نیز پرورش می یابد. در طبیعت می تواند تا 50 فوت ارتفاع داشته باشد.

10 گیاه برتر برای ساکنان آپارتمان

 

 

10. لیلی صلح

این گیاه زیبا دارای برگهای سبز تیره و گلهای زیبا و سفید است. لیلی صلح برای فضاهای کوچک عالی است و برای زنده ماندن به خورشید کمی احتیاج دارد. در حقیقت ، نور مستقیم خورشید می تواند به شاخ و برگ گیاهان آسیب برساند - این لقب "گیاه گنجه" را دارد. گیاه به آبیاری زیادی احتیاج ندارد ، اما وقتی آبیاری زیاد انجام شود ، برگها شروع به ریزش می کنند .

10 گیاه برتر برای ساکنان آپارتمان

 

https://www.6sqft.com/the-10-best-plants-for-apartment-dwellers/

 

 امیدواریم این مطلب مورد توجه شما قرار گرفته باشد ، به پشتوانه همراهی شما مخاطبین محترم ، سامانه مدیریت و نرم افزار رایگان شارژ ساختمان وب اسکان تلاش خواهد کرد تا در ادامه نکات کاربردی پیرامون بهبود مسائل حوزه آپارتمان نشینی و مدیریت آپارتمان را منتشر نماید .

0 نظر

نظر دهید

captcha