رازهایی که مشاور املاک به  شما نمی گویند

اسراری که وب اسکان بازگو می کند  به شما کمک کند خانه خود را سریعتر بفروشید.

خانه های باز  راهی بهتر برای به دست آوردن مشتری بیشتر از فروش خانه شما می باشد.

خانه هایی که بازدید دارند ابزاری برای مشاورانی است  که به دنبال جذب مشتری های بیشتری هستند. خانه باز شامل همسایگانی است که نسبت به قیمت گذاری و یا افرادی که برای بازدید می آیند کنجکاو هستند. "و در صورت انجام صحیح ، خانه های باز می توانند سودمند باشند. کتی وثمن ، ملکی که دارای مجوز در ویرجینیا ، واشنگتن ، دی سی و مریلند است می گوید: "این واقعاً به مکان و قیمت خانه و سرعت بازار بستگی دارد. ما می دانیم که خانه های باز در یک بازار سریع حرکت می کنند .

 

رایحه های خانه مهم هستند

چه کسی می تواند در مقابل بوی جذاب کوکی های تازه پخته شده مقاومت کند؟ طبق مطالعه ای که توسط اریک اسپانگنبرگ در دانشگاه ایالتی واشنگتن انجام شده است ، عطرهای پیچیده ای مانند پورپوری و کلوچه ها می توانند به خانه های باز بازگردند. اسپانگنبرگ همچنین دریافت که خریداران 32 درصد بیشتر در فروشگاه هایی با رایحه ساده و نه فروشگاه هایی که از مخلوط عطر استفاده می کنند ، می گذرانند. ترفند دیگر استفاده از همان رایحه ها در هر خانه بازدیدی است تا بازدید کنندگان بتوانند با رایحه ارتباط برقرار کنند.

 

مشتری را به خاطر بهم ریختگی و آشفتگی نرانید

اگر می خواهید خانه خود را سریعتر بفروشید ، نظم و ترتیب مهم است. با این حال ، اگر درخواستی در آخرین لحظه برای بازدید خانه خود دارید ، و وقت آن را برای مرتب کردن ندارید ، پیشنهاد را رد نکنید. یک خریدار علاقه مند نگران چیدمان خانه و سپس چند ظرف کثیف داخل سینک نخواهد بود.

 

پیشنهاد کم کردن قیمت را کنار نگذارید

وقتی در حال فروش خانه هستید ، بهتر است به جای انتظار برای خریدار مناسب ، زودتر یک پیشنهاد را بپذیرید. خریداران از املاکی که ماهها فروخته نشده است- کمتر دیدن می کنند "

 

بخواهید آنچه را پرداخت کرده اید دریافت کنید

آیا شما بهترین مشاور املاک و مستغلات در منطقه خود را بکار گرفته اید ؟ از مشاور خود بپرسید که آنها چگونه در این روند شرکت خواهند کرد و  بدانید که آیا آنها چه میزان هزینه  می گیرند.

 

قبل از امضا بخوانید

قبل از امضای قرارداد اطمینان حاصل کنید که قرارداد خریدار را با دقت مطالعه کرده اید. جان مایرز از املاک و مایرز و مایرز در مورد هزینه های پنهان برای خریداران و فروشندگان هشدار می دهد. برخی از کارگزاران املاک و مستغلات علاوه بر کمیسیون درآمد خود ، هزینه های مخفی را نیز شارژ می کنند. آنها اسامی مختلفی مانند هزینه های معاملات املاک و مستغلات ، هزینه های اداری و سایر هزینه ها دارند. " همیشه ایده خوبی است که درمورد هزینه های پیش رو سؤال کنید. این یک فکر هوشمندانه است که نباید به این اشتباه گران قیمت در خرید خانه دچار شوید.

 

مسیر نهایی را رد نکنید

ممکن است مشتاق باشید که به جای انجام یک بازدید نهایی ، در مورد جایگیری مبل صحبت کنید ، اما این قدم مهم را از دست ندهید. آخرین فرصت شما این است که اطمینان حاصل کنید که تعمیرات ملک  به درستی انجام شده است ، موارد شخصی مورد نظر شما برداشته شده است و مواردی که شما موافقت کرده اید باید بماند (واشر و خشک کن ، لوازم لامپ) هنوز هم وجود دارد.

 

وارسی  ها را هم کنار نزنید

پرش از وارسی های پر هزینه می تواند وسوسه انگیز باشد ، به خصوص اگر خانه در شرایط مناسب به نظر برسد. با این وجود ، گذر از بازرسی جهت تعمیرات می تواند یک اشتباه پرهزینه باشد. لوكاز كوكوا ، مشاور املاك و مستغلات می گوید: "برای ایجاد شفافیت كامل ، همیشه از بررسی تجهیزات مورد نظر خود استفاده كنید و هرگز تحت فشار قرار نگیرید كه از تعمیرکارانی كه فرد فروشنده به شما توصیه می کند استفاده كنید."

 

مراقب عوامل مشاور فروشنده باشید که قیمت فروش خانه شما را بیش از حد ارزیابی می کنند

شما خود را بر روی قیمت بالا تنظیم کرده اید ، و مشاور شما فقط فروش ملک شما را می خواهد. برای اینکه شما را به عنوان مشتری حفظ کند ، یک مشاور ممکن است آنچه را " فایل خرید " نامیده می شود بگیرد. این بدان معنی است که یک مشاور خانه ، با دانستن اینکه شما ناامید خواهید شد شما را متقاعد می کند تا  قیمت را کاهش دهید. در همین حال ،  و مامور می شود از طریق بنر در ملک شما از تبلیغات رایگان لذت ببرید.

 

https://www.rd.com/home/improvement/real-estate-agent-secrets/

 

 امیدواریم این مطلب مورد توجه شما قرار گرفته باشد ، به پشتوانه همراهی شما مخاطبین محترم ، سامانه مدیریت و نرم افزار رایگان شارژ ساختمان وب اسکان تلاش خواهد کرد تا در ادامه نکات کاربردی پیرامون بهبود مسائل حوزه آپارتمان نشینی و مدیریت آپارتمان را منتشر نماید .

0 نظر

نظر دهید

captcha