بهترین تجهیزات امنیتی خانه   

 

شما آپارتمان جدید خود را دوست دارید  و برای محافظت از خانواده و آرامش خاطر  می خواهید اطمینان از ایمنی آن نیز داشته باشید . وب اسکان به شما کمک می کنند دقیقاً همین کار را انجام دهید

بهترین تجهیزات امنیتی خانه

دوربین های مدار بسته می تواند در داخل خانه و خارج از منزل برای کمک یه نظارت بر خانه نصب شود. هنگامی که حرکت یا صدا توسط دوربین های امنیتی تشخیص داده شود، دوربین به طور خودکار شروع به ضبط رویداد می کند. بهترین دوربین های امنیتی برای اطلاع رسانی در مورد رویداد ، اعلانهای مربوطه را  به تلفن همراه ارسال می کنند و به شما امکان می دهند فیلم های زنده را از تلفن هوشمند یا دستگاه تلفن همراه خود مشاهده کنید. برخی از دوربین ها شامل صدای صوتی دو طرفه برای ترساندن مزاحمان از طریق صحبت با آنها با استفاده از تلفن هوشمند و میکروفون داخلی و بلندگو دوربین هستند .

زنگ های ویدیوئی

دکمه های  زنگ ویدیویی طوری طراحی شده اند که با استفاده از تلفن هوشمند شما به شما اطلاع دهند چه کسی پشت  درب منزل شماست. وقتی دکمه ویدیوی شما حرکت را تشخیص داد یا کسی دکمه را فشار داد ، یک هشدار فوری توسط  تلفن هوشمند دریافت خواهید کرد. بهترین زنگ های ویدیویی به شما امکان می دهد تا به طور واضح با مهمانان خود صحبت کنید. با استفاده از یک درگاه ویدیویی ، قادر خواهید بود به شرکت حمل و نقل پستی بگویید که در صورت عدم دسترسی به  شما می تواند بسته را بگذارد یا می توانید پیام های صوتی از پیش ضبط شده را ارسال کنید

سنسورها

سنسورهای حرکتی یک روش عالی برای امنیت محیط خانه شما هستند و نصب آنها بسیار آسان است. بیشتر ساکنین آپارتمان هاحسگرهای در و پنجره چسبی نصب می کنند تا هنگام باز شدن درها یا پنجره ها به طور خودکار به آنها هشدار دهند. اگر درب یا پنجره باز شود ، سنسور زنگ خطر صدا می کند .

دوربین لیزری هوشمند

این وسیله امنیتی عالی هشدار را اعلام می کند ، که باعث می شود متجاوزان در معرض خطر قرار گیرند. همچنین می تواند از مزاحم عکس بگیرد و عکس را در اینترنت بارگذاری کند.

چراغ هوشمند

این ابزار  وقتی در منزل نیستید از روال معمول روشن و خاموش شدن چراغ در خانه تقلید می کند. و هرکس که از بیرون منزل را زیر نظر بگیرد ، فرض می کند که کسی در خانه است. و به نظر نمی رسد که فقط یک چراغ تایمردار باشد.

جعبه نور جعلی تلویزیون

مانند چراغ هوشمند ، این ابزار قصد دارد جلوی تلاش سارقان را بگیرد. تلوزیونی که روشن است یک علامت مطمئنه است که شخصی در خانه است ، اما اگر نمی خواهید به صورتحساب برق خود لطمه بزنید ، یک جعبه نور جعلی تلویزیون این ترفند را برای شما انجام می دهد شما می توانید آن را بر روی یک تایمر تنظیم کنید تا تمام شب روشن بماند. البته ، این فقط جلوه های نور را از طریق تلویزیون شبیه سازی می کند ، بنابراین اگر سارق به اندازه کافی به مکان نزدیک شود که گوش کند و صدایی نشنود که با چراغ ها بشنود ، واقعیت را خواهد فهمید.

آژیر قفل

آیا می خواهید دزد وحشت زده شود ؟ قفل آژیر ، زنگ خطر را به صدا در می آورد. زنگ هشدار تا 100 دسی بل می رسد .

زنگ هشدار درب

این وسیله بسیار عالی  در هر جایی که باشد - در خانه در آپارتمان یا هنگام اقامت در یک هتل ، به  امنیت شما کمک کند. شما زنگ آهنی را در زیر درب قرار می دهید  و هنگام جابجایی درب ، زنگ هشدار می دهد که درب در حال باز شدن است

دوربین های امنیتی

وقتی به امنیت خانه فکر می کنید ، دوربین ها احتمالاً یکی از اولین وسایلی هستند که به ذهن شما خطور می کند. انواع مختلفی از دوربین  وجود دارد. مناطقی از خانه خود را که می خواهید نظارت کنید (ورودی ، نزدیک پنجره ها ، و غیره) مشخص کنید. همچنین تصمیم بگیرید که آیا می خواهید سیستم تمام ساعات را یا فقط وقتی حرکت را تشخیص می دهد ضبط  کند .نکته دیگری که باید در نظر بگیرید این است که شما می توانید دوربین مخفی - مانند ساعت زنگ دار یا یک پریز برق با دوربین ریز و درشت که در آن قرار دارد ، خریداری کنید. البته به خاطر داشته باشید که از نظر قانونی موظف هستید اعلام کنید که در حال ضبط هستید

 

 امیدواریم این مطلب مورد توجه شما قرار گرفته باشد ، به پشتوانه همراهی شما مخاطبین محترم ، سامانه مدیریت و نرم افزار رایگان شارژ ساختمان وب اسکان تلاش خواهد کرد تا در ادامه نکات کاربردی پیرامون بهبود مسائل حوزه آپارتمان نشینی و مدیریت آپارتمان را منتشر نماید .

 

0 نظر

نظر دهید

captcha