17 گیاه ایده آل برای آویز در خانه شما

گیاهان  باعث ایجاد طراوت و آرامش طبیعت در داخل خانه می شوند. برای از شلوغی  قفسه ها و رومیزی های شلوغ ، گیاهان  را آویزان کنید. این گیاهان آویز داخلی از انواع مختلف تاج های ساق بلند و موزون تا درختانی با شاخ و برگهای ضخیم متغیر است. از طریق وب اسکان دریابید که کدام گیاه آویز داخلی برای فضای شما مناسب است.

 

پیچک انگلیسی پاپیتال                                                                       

همچنین به پیچک معمولی نیز معروف است ، پیچک انگلیسی یک گیاه زرق و برق دار ، سبز و براق است. این گیاه کلاسیک یکی از بهترین گیاهان برای کم نور است. یک سبد ​​پیچک انگلیسی را از یک سقف معلق کنید و تاک های زیبا و آبشار آن را تحسین کنید.

 

 

هلکسین چمن عروس

این گیاه آویز زیبا نام خود را از برگهای گرد کوچک که به سمت ساقه های نازک خود می رود ، می گیرد. اشک کودک دارای شاخ و برگهای ظریفی است که به سرعت گسترش می یابد و این گیاه را به یک گیاه آویز زیبا تبدیل می کند. این گیاه را از بالا آویزان کنید و بگذارید اشک جاری شود.

 

سدم مورگانیانوم

مورگانیانوم یکی از بی نظیر ترین گیاهان است. از آنجا که این یک گیاه شاداب است ، برای فضای داخلی بسیار کم نظیر و عالی است. این گیاه اغلب در گلدان های کوچک سفره ای کاشته می شود ، اما واقعاً شکوفا می شود.

 

گیاه عنکبوتی یا گندمی

گیاه عنکبوتی یک گیاه خانگی کلاسیک است که نام خود را از برگهای خود به دست آورده است. به عنوان یک گیاه آویز داخلی کم نور ، زیبایی در هر مکانی در خانه احساس خواهد شد - فقط مطمئن باشید که از نور مستقیم خورشید دور نیست. شاخ و برگ سبز روشن گیاه عنکبوتی هر فضایی را زنده می کند.

 

سينگینيوم پودوفیلوم 

با داشتن برگهای بزرگ و پر خاصیت ، تاک فلش یکی از بهترین گیاهان آویز برای پر کردن فضاهای خالی است. این گیاه در رطوبت رشد میکند  ، بنابراین این گیاه در آشپزخانه یا حمام به خوبی رشد می کند. این گیاه در رنگ سبز ، صورتی وجود دارد و برای همه نوع دکوراسیون متنوع است. حتماً  دور از دسترس حیوانات خانگی باشد چون در صورت بلعیده شدن سمی است.

 

گیاه سرخس لانه پرنده

با سرخس لانه پرنده  به فضای خود بیافزایید. این گیاه آویز دارای برگهای شکیل و فرفری است که بسته به میزان قرار گرفتن در معرض نور ، شکل خود را تغییر می دهد. نور بیش از حد باعث می شود که برگ ها خرد شوند و آنها را زرد رنگ می کند ، بنابراین از تابش مستقیم نور خورشید خودداری کنید.

 

سرخس بوستون

شاخ و برگهای پر درخت سرخس بوستون یک گیاه آویز داخلی واقعاً زیبا را تشکیل می دهد. به خاطر داشته باشید که سرخس بوستون عاشق رطوبت است. حتماً روزانه آن را با آب اسپری کنید تا برگها خشک نشود.

 

پوتوس

در اکثر شرایط سازگار است ،  یکی از ساده ترین گیاهان خانه ای است که می تواند در خانه به راحتی رشد کند. همچنین به عنوان یکی از بهترین گیاهان خانگی برای تصفیه هوا شناخته شده است و آن را به گیاه مناسب اتاق خواب تبدیل کرده است. گلدان ها را نزدیک تخت خود آویزان کنید و شب راحت تر نفس بکشید. برگهای متنوع که در گلدان قرار دارند ، فضای شما را روشنتر می کند.

 

فیلودندرون

فیلودندرون بومی جنگلهای بارانی ، یک گلدان گرمسیری را به خانه شما می افزاید. این گیاه آویز داخلی عاشق سایه است و با نور بسیار کم نگهداری می شود.

 

گیاه آکالیف

گیاه آکالیف فوراً خودنمایی می کند. گلهای قرمز از شاخ و برگهای سبز پر رنگ پایین می آیند و نام مستعار دم گربه قرمز را دارد. از نشاط این گیاه بهره ببرید و آن را در جایی آویزان کنید که کمی نور داشته باشد. برای سالم تر ماندن گیاه ، از هرس گیاه چنیل استفاده کنید.

 

سرخس پرسیاوشان

این گیاه آویز داخلی دارای شاخ و برگهای ظریفی است که در امواج برازنده پایین می آید. بعضی اوقات محیط های داخلی برای سرخس خیلی خشک است ، بنابراین از عادت های آبیاری خود بسیار آگاه باشید. هفته ای چند بار این گیاه را اسپری کنید  تا رطوبت بالا برود. این یکی از بهترین گیاهان برای اتاق های نشیمن است زیرا برگهای سبز تند و تیز با بیشتر دکوراسیون ها مطابقت دارد.

 

رشته مروارید یا دونه غوره ای

رشته مروارید یکی از گیاهانی است که دارای مرواریدهای گرد شبیه به نخود فرنگی است. این مهره ها در واقع با آب پر شده اند تا رشته مرواریدها در دوره خشکسالی زنده بمانند. رنگ سبز پر جنب و جوش آن اتاق را روشن می کند و هنگام ریختن گلدان ها چشمگیر به نظر می رسد.

 

سرو پژیا

این گیاه آویز داخلی دوست داشتنی شاخ و برگهای طولانی و پیچیده دارد. رشته  قلب دارای برگ های سبز و نقره ای متنوع بنفش است.

 

پپ

 

رومیا گل قاشقی

که گاهی یکی از آسان ترین گیاهان خانگی برای رشد در خانه  است. گونه های زیادی از این گیاه وجود دارد و هر یک از رنگ ها و الگوهای مختلف شاخ و برگ برخوردار است.

 

 

ارکیده

شکل های منحصر به فرد ارکیده  گیاهان آویز را تشکیل می دهد. گلهای زیبای آنها باعث ایجاد گل و و زیبایی به خانه شما می شود. مطمئن شوید که ارکیده های خود را در جایی آویزان کنید که آنها به اندازه کافی نور خورشید را برای رشد داشته باشند  - ایده آل در مقابل پنجره.

 

سرخس شاخ گوزنی

این سرخس معمولی شما نیست سرخس شاخ گوزنی پیچ و تاب مدرن را در سرخس سنتی قرار می دهد که همه ما دوست داریم. این گیاه برگ پهن دارد . سرخس خاردار خود را بر روی یک تخته چوبی سوار کنید. سرخس استاگورن نور طبیعی نیاز دارد.

 

گیاهان هوازی

گیاهان هوازی به تازگی به یکی از گیاهان مورد علاقه اخیر تبدیل شده اند . این گیاهان نیاز به نگهداری کمی دارند و می توانند به روش های خلاقانه نمایش داده شوند. گیاهان هوازی را می توان بصورت  آویز یا در  کپسول های شیشه ای ، نصب شده بر روی دیوارها یا در نگهدارنده های معلق بکار برد. هر باغبان و هر فرد علاقمند به گل و گلدان باید گیاهان هوازی را در خانه خود امتحان کند.

https://www.bhg.com/gardening/houseplants/hanging-indoor-plants/#

 امیدواریم این مطلب مورد توجه شما قرار گرفته باشد ، به پشتوانه همراهی شما مخاطبین محترم ، سامانه مدیریت و نرم افزار رایگان شارژ ساختمان وب اسکان تلاش خواهد کرد تا در ادامه نکات کاربردی پیرامون بهبود مسائل حوزه آپارتمان نشینی و مدیریت آپارتمان را منتشر نماید .

0 نظر

نظر دهید

captcha