10  نمونه از بهترین پنت هاوس ها در جهان

 

وب اسکان سعی دارد ده نمونه از بهترین پنت هاوس های جهان را به شما معرفی کند .

 

01- لروی ، منهتن

این پنت هاوی در ساختمان 15 طبقه قرار دارد ، بی نظیر است ، زیرا  به گرانترین آپارتمان مرکز شهر منهتن تاکنون تبدیل شده است: پنت هاوس 160 لروی با  160750 متر مربع 5 اتاق خواب ، 5 حمام ، 3 شومینه چوبی با آسانسور شخصی. علاوه بر این ، یک تراس به مساحت 5،140 متر مربع با آشپزخانه در فضای باز که می توانید ادر استخر شخصی آن از  منظره ی باشکوه آسمان لذت ببرید.

  10  نمونه از بهترین پنت هاوس ها در جهان

 

02-هرون  ، لندن

پنت هاوس گران قیمت دراروپا - لندن: هرون ، یک برج مرتفع 36 طبقه درست در مرکز شهر ، با کلوپ سرپوشیده  با سالن ورزشی ، بار ، اتاق نمایش و یک روف گاردن  با چشم انداز اصلی. پنت هاوسی که در مورد آن صحبت می کنیم دوبلکس است 6000 متر مربع با کف مرمر ، 4 اتاق خواب ، 4 حمام ، آشپزخانه و اتاق مجلل دارد.

  10  نمونه از بهترین پنت هاوس ها در جهان

 

03- برج بانکباو، لندن

 برج 30 طبقه ای که پنت هاوس در آن قرار دارد. اتاق خواب و حمام ، بار ، اتاق نشیمن بزرگ و استخر سرپوشیده و همه اینها را می توان با معروف ترین مناظر لندن مانند کلیسای جامع سنت پائول ، چشم لندن ، برج تاور و خانه های پارلمانی که قابل مشاهده هستند.

  10  نمونه از بهترین پنت هاوس ها در جهان

 

04- خانه درختی ، چین

  خانه درختی در شنژن ، چین ، طراحی شده توسط فیلیپو ، آندره و همکاران او هست  پنت هاوس دوبلکس و دارای 48 طبقه و 49 برج برتر مسکونی است. ، معماری غیر معمول آن را شگفت آور می کند. 616 متر مربع با 3 اتاق خواب ، 3 حمام ، اتاق نشیمن عالی ، محوطه خانوادگی خصوصی در طبقه دوم و تراس عالی در فضای باز با استخر.

  10  نمونه از بهترین پنت هاوس ها در جهان

 

05-  پنت هاوس لئونارد نیویورک

پنت هاوس لئونارد در بالای برج 60 طبقه ، نمونه ای ایده آل از آپارتمان مجلل با شکوه که دارای استخر 23 متری ، سالن بدنسازی ، شومینه چوبی ، آسانسور و دیوارهای شیشه ای است. قرار گرفتن در بالای چراغهای شهر در هنگام شب واقعاً کاری باورنکردنی است.

  10  نمونه از بهترین پنت هاوس ها در جهان

 

06- پنت هاوسوالیچ ، سنگاپور

یکی دیگر از الماس های آسیایی ، مجموعه ای منحصر به فرد از 181 خانه لوکس متشکل از یک تا چهار اتاق خواب ، چهار پنت هاوس و یک سوپر پنت هاوس است. طراحی فوق العاده و دیواره های تمام شیشه. یک اتاق نشیمن عظیم با پیانوی عالی ، اتاق بیلیارد ، حمام و اتاق خواب های بیشمار ، استخر و یک باغ مسقف ، همه با چراغ درخشان زیادی طراحی شده اند.

  10  نمونه از بهترین پنت هاوس ها در جهان

 

07- فرمونت ، کالیفرنیا

در اینجا بلندترین آپارتمان در سواحل غربی آمریکا را داریم. با مساحت 6.941 متر مربع ، ساختمان 70 طبقه . 5 اتاق خواب ، 5 حمام و دو آشپزخانه با یک بار مخصوص . از پنجره های سقفی تا کف ، شما می توانید از منظره فراموش نشدنی در خلیج سان فرانسیسکو با پل طلایی گیت گلدن لذت ببرید.

  10  نمونه از بهترین پنت هاوس ها در جهان

 

08 مادیسون ، نیویورک

در ارتفاع 72 طبقه واقع شده و توسط اوران  طراحی شده است. این دوبلکس با مساحت 18000 متر مربع ، دارای 6 اتاق خواب لوکس و 12 حمام است. فضای داخلی جلوه ای فوق العاده مدرن اما دنج را در همان زمان ایجاد می کند.

  10  نمونه از بهترین پنت هاوس ها در جهان

 

09- پنت هاوس وان درنیویورک

بالاتر از پارک مرکزی ، درست در قلب شهر ، در بالای ساختمان 90 طبقه ، پنت هاوس را می یابیم. این پنت هاوس دوبلکس 10925،37 متر مربع ، 6 اتاق خواب و یک سالن 55،7 فوت با پنجره های سقفی ، یک استخر ، البته ، و محوطه باغ شیشه ای.

  10  نمونه از بهترین پنت هاوس ها در جهان

 

10- تور اودون ، موناکو

و در اینجا آخرین پنت هاوس ، امپراتور در میان تمام پنت هاوس های جهان ، پنت هاوس آسمان ، که بالاترین ساختمان موناکو ، تور اودئون است. لازم به ذکر است که گران قیمتترین پنت هاوس  محسوب می شود - هزینه تقریبی آن 327 میلیون دلار است. و ارزشش را دارد - در ارتفاع 170 متری دریا ، با داشتن پنج طبقه ساختمان ، آسمان پنت هاوس 5 اتاق خواب ، 3 حمام ، آسانسور خصوصی ، تراس روباز با استخر گرد با آبشار طراحی مدرن را ارائه می دهد. و تمام موناکو از تمام جهت از پنجره های کف تا به سقف پوشیده شده است .

  10  نمونه از بهترین پنت هاوس ها در جهان

 

https://www.luxhabitat.ae/the-journal/top-10-highest-penthouses-world/

 

 امیدواریم این مطلب مورد توجه شما قرار گرفته باشد ، به پشتوانه همراهی شما مخاطبین محترم ، سامانه مدیریت و نرم افزار رایگان شارژ ساختمان وب اسکان تلاش خواهد کرد تا در ادامه نکات کاربردی پیرامون بهبود مسائل حوزه آپارتمان نشینی و مدیریت آپارتمان را منتشر نماید .

0 نظر

نظر دهید

captcha