عجیب ترین خانه های جهان 3

 

وب اسکان به توضیح در مورد عجیب ترین خانه های جهان می پردازد

1- زیستگاه 67 ، مونترال ، کانادا ، ایالات متحده آمریکا

این سازه که توسط دانشجو معماری اسرائیلی و کانادایی موسه صفدی طراحی شده است ، در سال 1967 برای نمایشگاه جهانی ساخته شد. این مجموعه مسکونی با تراکم بالا که شامل باغ ، هوای تازه و حریم خصوصی در یک طراحی چند سطحی است 12 طبقه ارتفاع ، از 354 واحد بتنی پیش ساخته در ترکیب های مختلف ساخته شده است ، هر واحد سازه به یک یا چند تراس خصوصی دسترسی دارد.

هدف اولیه سافیتی از سازه، تأمین مسکن ارزان قیمت در شهرها بود ، اما محبوبیت این مجموعه دیدنی باعث افزایش قیمت سازه ها شد. از زمان ساخت تاکنون بیش از 75 ساختمان اینگونه در سراسر جهان طراحی شده است.

عجیب ترین خانه های جهان 3

 

2-. کاکتوس شهری ، روتردام ، هلند

معماران یو سی ایکس این آپارتمان نسبتاً شگفت انگیز را به عنوان نمونه ای از الگوهای متناوب طراحی کردند تا نور بیشتری از خورشید در فضای  خانه فراهم شود. سازه با 98 آپارتمان مسکونی و در 19 طبقه ، و با طراحی غیر معمول این امکان را به شما می دهد تا هر آپارتمان به نورخورشید دسترسی داشته باشد ، هم در گلخانه و هم در  برخی از فضای داخلی. این پروژه به منظور ایجاد فضای سبز و همچنین استفاده از مناظر عالی شهر طراحی شده است. ساخت این ساختمان در سال 2006 آغاز شد.

عجیب ترین خانه های جهان 3

3-  خانه زمینی، دیه تیکون، سوئیس

این سازه در اطراف یک دریاچه مصنوعی کوچک ساخته شده ، حاوی فضای داخلی مدرن مانند آپارتمان های مدرن ، شامل آشپزخانه مدولار و حمام لوکس است.

معمار پیتر وتش با استفاده از عایق کاری زمین در برابر  باران ، باد و یخ ، خانه ها را به گونه ای ساخته است که در منظره قرار بگیرند. ورودی خانه ها خصوصی در نظر گرفته شده است . با توجه به موفقیت این سازه ها ، بسیاری دیگر از این مینی خانه ها در سوئیس و آلمان در حال ساخت است.

عجیب ترین خانه های جهان 3

 

4- خانه های بازیافت

خانه هایی که با استفاده از مواد یا سازه هایی ساخته شده اند که هدف دیگری داشتند. بازیافت فرایندی است که به موجب آن می توان محصولات بی فایده و یا زباله را به چیزی بهتر تبدیل کرد ، بدون آنکه آنها را به قطعات کوچک یا ترکیبات شیمیایی فرو بریزیم با توجه به هزینه های زیاد برای تخریب ، حمل و نقل و یا از بین بردن سازه ها و ساختمانها ، روشی مدرن برای ایجاد مسکن "سبز" دیده شد ، اگرچه در بسیاری موارد ممکن است نوسازی گسترده و گران قیمت انجام شود.

 

عجیب ترین خانه های جهان 3

 

5-  ایستگاه نجات دریایی ، ساحل بینز ، رگن ، آلمان

بسیاری از ایستگاه های نجات دریایی و برج های نجات غریق در دنیا وجود دارند که به خانه تبدیل شده اند و این مورد خاص در طراحی کاملاً چشمگیر است. مهندس آلمانی اولریش ماتر و معمار دیتریش اتو آن را در سال 1968 خلق کرد ند و اولریش دوباره آن را در سال 2004 بازسازی کرد. وی همچنین در حرفه خود چندین ساختمان دیگر از جمله رستوران ها را ساخت.

عجیب ترین خانه های جهان 3

 

6-  مافین کیهانی ، فورت لادردیل ، فلوریدا ، ایالات متحده

هوارد هیوز با نام "مافین کیهانی" ، دم و بالهای خود را از بوئینگ استراتولینر دهه 1930 برید و آن را به یک خانه تبدیل کرد.

 

تنها ده هواپیمای بوئینگ 307 در دهه 1930 ساخته شد .امروز ، مافین یک جاذبه تاریخی و آموزشی است که منشورها و تورهای مختلفی را برای گروههای مختلف ارائه می دهد ، از جلسات شرکتی گرفته تا مجامع حمایت مالی و بازدید  گروهی مدرسه ها. همچنین اگر تمایل داشته باشید می توانید آن را برای تبلیغات ، تولید  فیلم استفاده کنید.

عجیب ترین خانه های جهان 3

 

7-  خانه مونتسیلو ، وودلند ، یوتا ، ایالات متحده

این خانه سیلوی تبدیل شده که در سال 2006 ساخته شده است و در نزدیکی رودخانه پروو ساخته شده است و از دو سیلو ساخته شده است که به یکدیگر وصل می شوند. بسیاری از ویژگی های سازگار با محیط زیست در داخل خانه وجود دارد ، مانند یک پنجره جنوبی که باعث افزایش نور روز و گرمای خورشید در زمستان می شود. طبقه پایین دارای مش الکتریکی است که برای گرم کردن خانه ساخته شده است و اجاق گاز پروپان گرمای بیشتری را فراهم می کند. بالکن طبقه دوم سایه تابستان را فراهم می کند.

عجیب ترین خانه های جهان 3

 

 امیدواریم این مطلب مورد توجه شما قرار گرفته باشد ، به پشتوانه همراهی شما مخاطبین محترم ، سامانه مدیریت و نرم افزار رایگان شارژ ساختمان وب اسکان تلاش خواهد کرد تا در ادامه نکات کاربردی پیرامون بهبود مسائل حوزه آپارتمان نشینی و مدیریت آپارتمان را منتشر نماید .

0 نظر

نظر دهید

captcha